Bielizna termoaktywna firmy BRUBECK – druga niezastąpiona skóra

image

Bielizna firmy Brubeck towarzyszy nam od początku naszej wyprawy rowerowej, czyli od września 2013 roku w której do dnia dzisiejszego przejechaliśmy Azję, Australię, Amerykę Południową i Północną. Początkowo nie wiedziałam z czym mam do czynienia kupując swoja pierwszą bielizną termoaktywną, uważałam, że wcześniej nie była mi ona do niczego potrzebna ale szybko się przekonałam, że dobra bielizna to druga skóra.

Silne promieniowanie słoneczne, zimny i suchy wiatr, a do tego mroźne noce… w takich warunkach ciężko dobrać odpowiednie ubranie w którym z jednej strony nie bedzie nam za zimno, a z drugiej się nie spocimy. W takich przypadkach najwazniejsze jest odczucie termiczne, które musi być na poziomie komfortu.

image

Wtedy okazało się, że zakup bielizny termoaktywnej był strzałem w dziesiatkę i od tametj chwili w torbie rowerowej zawsze jest pod ręką. Bielizna sprawdziła się w azjatyckich wilgotnych tropikach chroniąc m.in przed komarami, na australijskich outbackach, podczas mozolnych długich andyjskich podjazdów, gdzie temperatura powietrza i warunki klimatyczne zmieniają sie co chwilę – raz bardzo silne promieniowanie słoneczne, za chwię deszcz, a pózniej zimny wiatr, oraz podczas mroźych Boliwijskich nocy na wysokosśiach sięgających 5,000 mnpm.
Komfort termiczny w każdej sytuacjii był na poziomie zachwycającym.

image

image

image

Upalne dni, koszulaka przemoknęta potem do tego stopnia, że można ją wyciskać, woda racjonowana i nie ma mowy o codzinnych przepierkach. Ale po co codziennie prać? co ranek zakładając te samą koszulkę nie czułam ani dyskomfortu, ani brzydkiego zapachu, który jest efektem ciężkiej pracy dnia poprzedniego, a to dzięki materiałowi powlekanym jonami srebra, które maja za zadnanie działać bakteriobójczo i niwelować nieprzyjemny zapach.

image

Z kobiecej strony bardzo chwalę sobie bieliznę osobistą, która wykonana jest z oddychającyc, bakteriobójczych i miękkich materiałów dzięki czemu odczucie komfortu jest nieporównywalne z żadną wcześniej używaną bielizną.  Podczas wyprawy rowerowej, gdy podróżuje się jednak w pozycjii siedzacej bielizna osobiasta to niesamowicie ważna część garderoby!

Bielizna termoaktywa oraz koszulki termoaktywne firmy BRUBECK stałysię naszą drugą skórą i bez wątpienia wykożystamy je w dalszej części naszej wyprawy rowerowej m.in na Alasce, gdzie będą miały pole do popisu 🙂

image

namiotnaszdom1

CZEŚĆ!
Nazywamy się Daria i Marcin i oprócz łączącego nas małżeństwa mamy wspólną miłość do podróży.
W 2013 roku postanowiliśmy zmienić nasze życie, więc wsiedliśmy na rowery i wspólnie zwiedzamy świat w naszej niekończącej się wyprawie, która trwa do dziś

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *