Hurrrra mamy je!!! :-))

Dzisiaj sfinalizowalismy zakup bardzo waznej rzeczy, która trochę nadszarpnela  nasz budżet , ale jesteśmy pewni że warto. Mowa o biletach lotniczych z Sydney do….Santiago w Chile 🙂 wylatujemy 10 wrzesnia liniami lotniczymi Quantas i po 13 godzinach w samolocie dotrzemy na kontynent Ameryki Południowej. Z jednej strony trochę nam smutno, że opuszczamy Australię, mielismy cicha nadzieje zostac tutaj troche dłużej, ale wewnątrz nas ciągle buzuje niezidentyfikowana siła, ktora chce jechać dalej. No więc jedziemy!!
Ciekawym doświadczeniem będzie znowu zmiana strefy czasowej, strefy klimatycznej, kultury, ludzi…totalny przewrót o 180* !!   Nasz wehikuł czasu  bedzieleciał 13 godzin i…po tym czasie  wylądujemy w Chile w tym samym dniu w którym odlatywalismy z Australii :- ) więc dostaniemy jeden gratisowy dzien w tym roku.
Ojj już niedługo nasze rowerki będą miały wycisk 🙂

image

namiotnaszdom1

CZEŚĆ! Nazywamy się Daria i Marcin i oprócz łączącego nas małżeństwa mamy wspólną miłość do podróży. W 2013 roku postanowiliśmy zmienić nasze życie, więc wsiedliśmy na rowery i wspólnie zwiedzamy świat w naszej niekończącej się wyprawie, która trwa do dziś

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *