Pętla zamknięta :-)

Dzisiaj świętujemy i opijamy:-) nie…nie urodziny ani żadną rocznice. Dokładnie 76dni temu wylądowaliśmy w Bangkoku i dzisiaj dotarliśmy do niego ponownie zataczając pętle:-)

pamiętam ten pierwszy tropikalny upal, który wtedy był dla nas upiorny, pamiętam to zakręcenie i nieogarnięcie gdy pierwszy raz włączyliśmy sie do ruchu drogowego, a uwierzcie mi Azjaci jeżdżą specyficznie (ZABÓJCZO). Ciężsi o 20kg toczyliśmy sie po malutku do przodu. Dzisiaj w Azji czujemy sie jak w domu, cieszymy sie wszystkim co nas otacza, żyjemy azjatyckim stylem bycia, jemy w ulicznych barach na kolkach,  szlajamy sie po ulicznych zaułkach….
Przez te 76dni przeżyliśmy tyle, ile byśmy nie przeżyli przez cale życie w PL.
A to jeszcze nie koniec…dopiero sie rozkręcamy 🙂

DSC02825.JPGDSC02822.JPG

namiotnaszdom1

CZEŚĆ! Nazywamy się Daria i Marcin i oprócz łączącego nas małżeństwa mamy wspólną miłość do podróży. W 2013 roku postanowiliśmy zmienić nasze życie, więc wsiedliśmy na rowery i wspólnie zwiedzamy świat w naszej niekończącej się wyprawie, która trwa do dziś

Może Ci się również spodoba

Brak odpowiedzi.

 1. Skarpetianin napisał(a):

  Jacy tam „bezdomi”! Macie namiot. Co do reszty: Miłego opijania 🙂
  A swoją drogą fajnie tak spojrzeć wstecz i porównać ówczesne nowe wrażenia z dzisiejszą codziennością. Czy tam żyje się lepiej, łatwiej niż w Polsce? Jeśli chodzi o bezrobocie to podobno w Tajlandii jest symboliczne – także z pracą nie byłoby problemu.

 2. Skarpetianin napisał(a):

  Życzę równie udanego ciągu dalszego.

 3. Ewa&Ewa napisał(a):

  Witajcie! Jaką wybieracie dalszą trasę?
  Trochę wam zazdrościmy przyrody, słońca i tego specyficznego uczucia bycia wolnym w podróży. Eh! Powodzenia i czekamy na więcej zdjęć.

  Ewa&Ewa – Kambodża, Angkor Wat, 2 listopada :)) spotkanie na skrzyżowaniu

 4. namiotnaszdom1 napisał(a):

  Ewa pamietamy ten szok kiedy uslyszelismy Polski jezyk 🙂 milo bylo sie spotkac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *